MA KEZDŐDIK A METODISTA VEZETŐI KONFERENCIA – HOLNAP DIPLOMAOSZTÓ

A Magyarországi Metodista Egyház budapesti központjában 2021. február 26-án és 27-án tartanak országos Vezetői Konferenciát. Az elöljárók csendesnapja pénteken 17 órától online, szombaton pedig hibrid módon lesz megtartva. Szombaton 9 órakor kezdődik a program, amelyet Gusztinné Tulipán Mária, az Európai Názáreti Főiskola rektora tart meg egy bibliatanulmány formájában. A délelőtt során ezt követően rövid referátumokra kerül sor az egyházi megújulás témájában. Déltől a Wesley Iskola diplomaosztójával zárul program. Nagy örömünkre két hallgatónk is tanulmányai lezárásaként diplomát vehet át! A diplomaosztót koordinálja Szuhánszky Gábor a Wesley Iskola tanára, metodista lelkész.

Link a csatlakozáshoz :

Passcode: 138604
 

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...