ISTENTISZTELET PAKSON

Pakson április utolsó vasárnapján tartott először Kovács Zoltán szekszárdi lelkész metodista istentiszteletet, amin kilencen vettek részt. Részlet a résztvevők beszámolójából: „Szeretnénk, ha havonta legalább egy alkalmat tudnánk tartani istentiszteleti alkalmakat. Ezen alkalmak is mindig szerepelni fognak az aktuális heti programok között. A következő istentiszelet tervezett időpontja 2010. május 16.”

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...