ÚJ JÁRVÁNYÜGYI INTÉZKEDÉSEK

Október 28-án három új járványügyi intézkedést hozott a kormány az emelkedő fertőzöttségi adatok miatt: 1. A munkaadók szervezeteinek javaslatára a cégek és a vállalkozások jogot kapnak arra, hogy a munkavégzés feltételeként előírják a védőoltást az alkalmazottak számára. 2. A közösségi közlekedési eszközökön november elsejétől kötelező a maszkviselés. 3. Az egészségügyi intézményekben látogatási tilalmat vezetnek be. A szociális intézményekben az intézményvezetők dönthetnek erről.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...