DEBRECENI KARÁCSONY

Advent negyedik vasárnapján családi istentisztelet volt a debreceni missziós gyülekezetben. A liturgiát Khaled László szuperintendens vezette, a karácsonyi üzenetet Hajduné Erzsébet lelkész osztotta meg: „Mária az Úrra tekintett, ellenkezés nélkül engedelmesen befogadta az ő szavát és elindult a neki készített úton, hogy világra hozza a Megváltót.” A huszonkét fős gyülekezetben, 11 ajándékcsomagot osztottak ki a gyerekeknek és fiataloknak. Januárban a debreceni aliansz és ökumenikus imahéten is lesznek metodista szolgálók.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...