KIÁLLÍTÁSZÁRÓ HANGVERSENY

Október 26-án pénteken este kiállítászáró hangverseny volt Budakeszin. Az október 5-én megnyitott Lövith Egon kiállítást hegedű hangverseny zárta le, amelyen Földesi Lajos hegedűművész tanítványai léptek fel. Az este során Bognár Szonja, Fodor Bonita, Józsa Dalma és Mákszem Fanni léptek fel, a műsoron Johann Ch. Bach, Bériot, Haydn és Leclair művei szerepeltek. Házigazdaként Szuhánszky Gábor köszöntötte a megjelenteket.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...