A WESLEY FIVÉREK ELSŐ SZOBRA MAGYARORSZÁGON

Ma délelőtt tartotta a budapesti názáreti gyülekezet a John Wesley napot. Az ünnep keretében leleplezték John és Charles Wesley szobrát, amely az egyházközponti épület előterében kapott helyet. A szobor alkotója Tulipán Tamás. Az avatás előtt a történeti megemlékezést dr. Khaled A. László metodista szuperintendens tartotta, az istentiszteleten, amely egyúttal bibliavasárnapi ünnep is volt, Gusztin Imre a názáreti egyház szuperintendense prédikált.
.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...