ELNÖKI TALÁLKOZÓ NÁGOCSON

Négy kisegyházi vezető tett ma intézményi látogatást Nágocson, a Hetednapi Adventista Egyház szociális központjában. A dél-dunántúli kis településen az adventista, baptista, metodista és pünkösdi egyház „elnökei” meglátogatták a rehabilitációs otthont, az idősek otthonát és az anyaotthont is, majd a látogatás végén a helyi imateremben tartottak imaközösséget, Ócsay Tamás adventista elnök vezetésével.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...