BEFEJEZŐDÖTT A SZEGEDI IMAHÁZ FELÚJÍTÁSA

Befejeződött a Szegedi Metodista Imaház homlokzatfelújítási, szigetelési, festési munkája az épület három oldalán – számolt be róla Harman János, szegedi elöljáró, az egyház országos építési felelőse. A felújítási terveket Jávor András mérnök készítette el a Londoni körút 30. szám alatti épületre nézve. A munkálatokat a Bethlen Gábor Alapkezelő mintegy 5 millió forinttal támogatta. (A képen a megújult utcafronti szakasz.)

 

 

 

 

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...