2019. évi jeligénk
„Az ajtó előtt állok, és zörgetek!”
(Jelenések 3,20)

IRODAVEZETŐI ÁLLÁSHIRDETÉS

A Magyarországi Metodista Egyház Szuperintendensi Hivatala pályázatot hirdet az egyházközpont (1032 Budapest, Kiscelli u. 73.) irodavezetői munkakörének betöltésére.

Az irodavezetői munkatárs alapvető munkakörei (teljes állás munkaviszony keretében):

a. Pénzügyek intézése (átutalások, banki kapcsolatok, számlaellenőrzés, utalványozás)

b. Bérszámfejtővel, könyvelővel való kapcsolattartás, felügyelet

c. Pályázatos és más projektek felügyelete (szerződés, partnerek, TIG-ek, számlák)

d. Kimenő számlázás

e. Kapcsolat a Püspöki Irodával (angol v. német nyelven)

f. Rendszeres kommunikáció és konzultáció a szuperintendenssel

g. Vezetői feladatok: az Iroda munkájának vezetése, koordinálása, szervezése, az irodai munkatársak közvetlen vezetése:

1. oktatási és jogi referens
2. adminisztrációs munkatárs(ak)
3. épületüzemeltető és rendezvényszervező
4. leendő ingatlangazdálkodási referens

h. Egyháztanács és más testületek munkájában való részvétel, előkészítés

i. Önkéntes gyülekezeti és egyházi munkatársak képzése, támogatása

Elvárás:

Felsőfokú gazdasági végzettség; nyelvtudás; szakmai gyakorlat.

Előny:

Vezetői tapasztalat, keresztény életvitel.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

a) a pályázati feltételekben előírtak teljesüléséről szóló igazolást,

b) a pályázó önéletrajzát és részletes szakmai életrajzát.

Az irodavezető bérezése megegyezés szerint.

A pályázatokat 2022. február 15-ig kell benyújtani a Magyarországi Metodista Egyház Szuperintendensi Hivatalának címezve emailben a kalaci@metodista.hu email címen.

A pályázat iránt érdeklődők a pályázat elkészítéséhez szükséges további tájékoztatást a kalaci@metodista.hu címen keresztül kérhetnek.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

x

Check Also

AJÁNDÉKAINK SZERINT SZOLGÁLUNK – METODISTA INTÉZMÉNYVEZETŐI TALÁLKOZÓ

„Mert ahogyan egy testnek sok tagja van, de nem minden tagnak ugyanaz a feladata, úgy ...