TANÍTVÁNYSÁGI ALKALMAK

Februárban a tanítványság kapcsán több kezdeményezés is indul a metodista gyülekezetekben. Az Óbudai Metodista Gyülekezetben a böjti hetekben Tanítványság címmel indul igehirdetési sorozat február 21-én vasárnap délután 17 órától (Kiscelli u. 73.), igét hirdet: Dr. Szalai András. Február 15-én hétfőn a Debreceni Metodista Gyülekezethez kapcsolódóan Hernando Montana misszionárius indít újabb tanítványsági bibliacsoportot, amely 13 héten keresztül tart majd, online a Zoom-on keresztül. Tolmácsol Khaled Nada. A bekapcsolódás ingyenes, a kétórás alkalmak hétfő esténként 18 órától kezdődnek ezen a linken: https://zoom.us/j/93275410611?pwd=Q1p1Y2pQSFpiQk9ta0doS1RQOGNiQT09

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

PÜSPÖKI LÁTOGATÁS KÁRPÁTALJÁN

2026. március végén egy rendkívüli püspöki látogatásra került sor Ukrajnában, de ezúttal mindhárom európai metodista ...