HARMINCEZER BÉRES CSEPP FELAJÁNLÁS

Budapest, MTI – Soltész Miklós, a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára, a Nemzeti Humanitárius Koordinációs Tanácsnak (NKHT) elnöke január 27-én a Béres Gyógyszergyár Zrt. adományának átadásán a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet budafoki központjában mondott köszönetet a felajánlásért. A gyár koronavírus okozta járványhelyzetben harmincezer üveg Béres Cseppet ajánlott fel a koordinációs tanácsnak, amely hat karitatív szervezet közreműködésével juttatja el azokat idős- és szociális otthonokba.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...