MISKOLCI TEMPLOMÉPÍTÉS: MEGKEZDŐDTEK A TETŐ ÁCSMUNKÁLATAI

Miskolc – Csorba László műszaki ellenőr a Miskolci Metodista Templom építésével kapcsolatban január 4-én arról számolt be, hogy megkezdődtek a tető ácsmunkálatai. Héftőn reggel az első talpszelemen felhelyezésével indult el a tetőszerkezet építése. Juhász Zoltán, a kivitelező JD Bau ügyvezetője szerint januárban a tető el is készülhet. Bizakodunk, hogy az időjárás ezt lehetővé teszi. Imádságban hordozzuk tovább a templomépítés ügyét.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...