ÚJ IMAHÁZ AVATÁS MOSONMAGYARÓVÁRON

Dicsőfi Balázs a Mosonmagyaróvári Evangéliumi Misszió vezetője örömmel és Isten iránti hálaadással számolt be arról, hogy a korábbi imaház mellett, amely egy családi házból lett kialakítva 2017-ben, gyülekezeti, testvéri összefogással egy új imaház épült fel az udvarban. A mai avató istentiszteleten Gyurkó József metodista lelkész prédikált. Isten kegyelmes áldását kívánjuk Istennek házára, hogy a szóló Ige sok gyümölcsöt teremhessen.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...