ELNÖKI TALÁLKOZÓ VOLT PÉCELEN IMAÓRÁVAL

Az adventista egyház péceli főiskoláján volt a kisegyházi elnökök szokásos találkozója június 22-én hétfőn. Ócsay Tamás a hetednapi adventista egyház elnöke vendéglátóként köszöntette Papp János baptista, Khaled László metodista, Pataky Albert pünkösdi és Bernhard Wittwer üdvadsereg egyházak vezetőit. A találkozón a közös imádság előtt aktuális társadalmi és egyházi kérdéseket is megtárgyaltak a résztvevők. A nemzetközi témák között az Egyesült Államokból kiinduló és világszintűvé növekedő társadalmi feszültségeket értékelték az egyházi vezetők.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...