A FÉRFIAK ERŐFORRÁSAI ÉS ÖNISMERETE

Augusztus 29-én, holnap kezdődik Györkönyben a metodista egyház Férfi Konferenciája. A négynapos alkalom idei témája a férfiak erőforrásai és önismerete. A kiinduló ige szakasz a teremtés történetből a bűnbeesés utáni kérdés Isten részéről: „Ádám merre vagy?” (1Móz 3,9) A kezdő előadást Gyurkó József tartja „Teremtő és/vagy teremtmény?” címmel. A férfi csendesnapokat a metodista és evangélikus gyülekezetek együtt szervezik. A vasárnapi záróistentisztelet a györkönyi evangélikus templomban lesz, ahol Gyurkó Donát szekszárdi metodista lelkész szolgál.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...