EZEN A HÉTVÉGÉN KEZDŐDÖTT A HARMADIK MIX MUNKATÁRSKÉPZŐ

Tegnap kezdődött a MIX ifjúsági munkatársképzője, amit immár harmadszor hirdetett meg egyházunk ifjúsági szervezete. A résztvevő fiatalok ezúttal egy tanévben várhatóan öt tömbösitett hétvégén vesznek részt, amelyek során a gyülekezeti élet és a lelki szolgálatok legszélesebb spektrumával ismerkedhetnek meg. Az idei első hétvégét Szekszárdon tölti a mintegy 12 résztvevő, Gyurkó Donát házigazda lelkész, valamint Vigh Bence és Sztupkai Kristóf vezetésével. Az idei évfolyamnak négy tagja is a Pesti Körzetből érkezett. A legközelebbi hétvégékre januárban Óbudán, februárban Nyiregyházán, márciusban Kaposváron és május legvégén pedig terv szerint Alsózsolcán kerülne sor.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

PÜSPÖKI LÁTOGATÁS KÁRPÁTALJÁN

2026. március végén egy rendkívüli püspöki látogatásra került sor Ukrajnában, de ezúttal mindhárom európai metodista ...