ESZSZÖV TALÁLKOZÓ VOLT DR. SEMJÉN ZSOLT MINISZTERELNÖK-HELYETTESSEL

Dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes elfogadta az Evangéliumi Szabadegyházak Szövetségének meghívását és október 17-én szerdán délután találkozott a szervezet tagegyházainak képviselőivel. A tanácskozást, testvéri beszélgetést Pataky Albert pünkösdi elnök vezette. A találkozón a tagszervezetek lehetőséget kaptak a bemutatkozásra. A bevezető áhítatot Mézes László a Magyarországi Szabadkeresztyén Gyülekezet ny. lelkipásztora vezette, a metodista egyházat Khaled László szuperintendens és Pásztor Zoltán elöljáró képviselte.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...