EVANGÉLIUMI VEZETŐK TALÁLKOZÓJA

Ismét találkoztak az evangéliumi kisegyházak vezetői, ezúttal a Benczúr utcai baptista székházban. Az évek óta rendszeresen történő találkozások jó alkalmat adnak a személyes kapcsolatok ápolására, az egyházi aktuális kérdések megbeszélésére, és az imaközösségre. Ezeken a találkozásokon az adventista, baptista, metodista, pünkösdi és üdvhadsereg közösségeinek vezetői vesznek részt. Mostani találkozásukon az értékekről és értékrendekről beszélgettek, de áttekintették, a várhatóan újabb módosításra kerülő egyházügyi törvénnyel kapcsolatos információkat és véleményeket is. (Baptista Sajtószolgálat)

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...