FÓRUMBESZÉLGETÉS A ROMA MISSZIÓRÓL

Az evangélikus egyház Szélrózsa Találkozóján Bükön, július 27-én pénteken 10 órai kezdettel fórumbeszélgetés lesz a roma misszióról a Nemzetközi Sátorban. A beszélgetésben Forgács István romaügyi szakértő és Sztupkai Kristóf metodista teológus hallgató vesznek részt, angol nyelven. A hallgatóságban német és finn fiatalokra számítanak a szervezők, de valószínűleg magyar és egyéb nemzetiségű hallgatók is jelen lesznek.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...