ÖKUMENIKUS IMAHÉT SZOLNOKON – HÁZIGAZDA METODISTÁK

Az idei ökumenikus imahétnek a házigazdái Szolnokon a metodisták. A hétközi alkalmakat a Szolnoki Metodista Gyülekezetben tartják meg (a csütörtöki nap kivételével, amikor a szolnoki görögkatolikus templom fogadja be a szolnoki keresztényeket). Az egyes napok igehirdetői: Végh Miklós ref. (szerda), Szuhánszky István met. (csütörtök), Sztojkáné Ötvös Gabriella pünk. (péntek), Szkiba Tibor gör. kat. (szombat). Az imanyolcad szolnoki záróalkalma a református templomban lesz, az igehirdetés szolgálatát Máthé György r. katolikus esperes végzi.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...