BETLEHEMI ELŐADÁS SZOLNOKON

A Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola alsótagozatos növendékei advent második vasárnapján a betlehemi történetet adták elő a Szolnoki Metodista Gyülekezetben. Az iskola egyik tanítónője, a metodista Antal Gáborné Csilla hozta el osztályát, akik a vasárnap délelőtti istentisztelet keretében szerepeltek. Az előadásra, amelyet a szolnoki belvárosi római katolikus templomban is előadnak, a szüleik is elkísérték a gyerekeket, és így szépen megtelt a gyülekezet imaterme. Az istentisztelet után még szeretetvendégségen maradt együtt a kibővült gyülekezet.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...