2019. évi jeligénk
„Az ajtó előtt állok, és zörgetek!”
(Jelenések 3,20)

AMERIKÁBÓL KISVASZARRA


Tegnap indult útjára Texasból az a 15 főből álló El Paso-i csoport, akikkel az elmúlt évek során egyre jobban megerősödött a kapcsolatunk és akikkel immár a 6. közös missziónkba foghatunk bele (In Mission Together). A St. Mark’s gyülekezetből alakult csapat idén is a Kisvaszari Gyülekezetünkbe készül jönni, ahol a gyerekfoglalkozások és esti evangélizációs istentiszteletek szervezése mellett a gyülekezetünk telkén levő pajtán fognak még felújítási, állagmegőrzési munkákat végezni! (Sztupkai Kristóf)

Nagy a készültség, hiszen idén egész sokan jönnek közénk és két hétig (Június 14-27) lesznek itt Magyarországon! Rengeteg feladat, munka és szolgálat vár ránk, amiről igyekszenek majd testvéreink naponként hírt adni az alábbi fórumon: https://www.facebook.com/pages/St-Marks-in-Kisvaszar/542412932446435?fref=ts

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ALDERSGATE-NAP 2024.

Ma van az Aldersgate-nap. 1738-ban John Wesley ezen a napon egy Aldersgate utcai londoni házicsoportban ...