ELÖLJÁRÓK PILISCSABÁN

A hagyományos elöljárói és lelkészi konferenciára idén február 20-23. között utaztak el a gyülekezetek képviselői. A csendesnapok kiemelt témája volt egyházunk idei jeligéje & Egymás terhét hordozzátok (Gal 6,2) &, amelynek gyülekezeti megvalósulásáról a Nyíregyházi Gyülekezetből számos személyes bizonyságtételt hallgathattak meg a résztvevők. A konferencia fontos vendégei voltak Hölvényi György egyházügyi államtitkár, Lehel László az Ökumenikus Segélyszervezet vezetője, valamint a Ökumenikus Tanácstól Fischl Vilmos és Steinbach József püspök.

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...