ELSŐ ISTENTISZTELET AZ ABONYI IMAHÁZBAN

Október 7-én vasárnap tartották a Pest megyei Abonyban az első metodista istentiszteletet a koreai metodisták adományából vásárolt ingatlanban. Az épületre számtalan felújítási munkálat vár, mindenekelőtt két szoba összenyitásával egy imaterem kialakítása. Az első istentiszteleten elhangzott 84. zsoltár a helyi gyülekezet nagy örömét és háláját fejezte ki Isten felé: „Bizony jobb egy nap a te udvaraidban, mint máshol ezer. Jobb az Isten háza küszöbén állni, mint a bűnösök sátraiban lakni.”

Önnek mi a véleménye?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MEGVALÓSULT A GYÖRKÖNYI FELÚJÍTÁS!

A Györkönyi Német Nemzetiségi Önkormányzat együttműködésben a Magyarországi Metodista Egyházzal vállalta, hogy a NEMZ-N-25-0125 azonosítójú ...